Vítejte!

Jestliže hledáte spolehlivého partnera pro provedení zemních a výkopových, demoličních a bouracích prací, kosení trav a dřevin, potom by firma Galur, s.r.o. s dlouholetou tradicí a stabilní pozicí na trhu mohla být tím pravým řešením pro Vás.

O SPOLEČNOSTI

Jednatel

Společnost Galur, s.r.o. je česká stavební firma působící na jižní Moravě s provozovnou v Lužicích u Hodonína. Její historie sahá do konce devadesátých let, kdy v České republice probíhal boom v pokládce inženýrských sítí, obce se plynofikovaly a telekomunikační firmy pokládaly kabely. Na úplném začátku byly prováděny jen zemní protlaky, postupem času přišly i zakázky na ruční výkopy a pomalu se začalo rýsovat hlavní zaměření společnosti. Na konci roku 1999 tak vzniká společnost s ručením omezeným - GALUR, s.r.o.

V prvních letech je firma nováčkem na trhu a postupně si získává dobrou pověst u svých zákazníků jak z oblasti firem, tak i domácností. V roce 2003 firma kupuje pozemek bývalé kompresorovny a pomalu ho přetváří v základnu moderní stavební firmy. Společně s pozemkem investuje také do nákupu prvního minibagru.

Díky kvalitní a rychlé práci si získává firma stabilní pozici na trhu a postupem let rozšiřuje a obnovuje svůj strojní a vozový park. V současné době jsme schopni kompletně zajistit zakázky z oblasti zemních a výkopových prací a jako stavební firma jsme připraveni svým zákazníkům vyhovět v maximální výši.

Zkušenosti nabyté v předešlých letech jsme připraveni i nadále zúročovat a nabízet Vám naše služby.

Historie

Historie Historie

Používáme stroje značek IVECO, CATERPILLAR